ZWYCIĘŻYLI !!!!! W WIELKIM FINALE 3:0

W DNIU DZISIEJSZYM W HALI KOMPLEKSU SPORTOWEGO MICHAŁ ODBYŁ SIĘ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006 I MŁODSI KTÓRYM TO ORGANIZATOREM BYŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY JEDNOŚĆ W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH.

GRUPA ELIMINACYJNA 1

 1. FA BĘDZIN
 2. AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SILESIA RYBNIK
 3. RUCH CHORZÓW S.A.
 4. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 5. KLUB SPORTOWY MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA

GRUPA ELIMINACYJNA 2

 1. MKS ZABORZE
 2. UKS SZOMBIERKI BYTOM
 3. PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA
 4. ROZWÓJ KATOWICE
 5. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

TYM RAZEM MECZE ELIMINACYJNE W NASZEJ GRUPIE ROZGRYWKOWEJ Z UDZIAŁEM NASZEJ DRUŻYNY UKS JEDNOŚĆ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006 I MŁODSI PRZYNIOSŁY WIELE DRAMATURGI. PO PIERWSZYM MECZU W GRUPIE CHŁOPCY GŁADKO ROZPRAWILI SIĘ Z DRUŻYNĄ RUCHU CHORZÓW S.A. POKONUJĄC ZESPÓŁ RUCHU 3:1. NASTĘPNIE PRZYSZEDŁ MECZ Z KLUBEM SPORTOWYM MYDLICE GDZIE ZREMISOWALIŚMY SPOTKANIE 1:1. KOLEJNYM MECZEM W GRUPIE Z AKADEMIĄ PIŁKI NOŻNEJ SILESIA RYBNIK UKS JEDNOŚĆ POWINIEN JAK NAJSZYBCIEJ ZAPOMNIEĆ, PRZEGRALIŚMY DOSYĆ WYSOKO JAK NA UMIEJĘTNOŚCI I PRZYGOTOWANIE ZAWODNIKÓW POD WZGLĘDEM MENTALNYM 4:0. NA TYM ETAPIE ROZGRYWEK GRUPOWYCH DRUŻYNA JEDNOŚCI ZGROMADZIŁA 4 PKT, TYLE SAMO CO APN SILESIA, I O JEDEN PKT MNIEJ OD DRUŻYN RUCHU CHORZÓW S.A., I KS MYDLICE. NIC INNEGO NIE POZOSTAŁO NASZYM ZAWODNIKOM JAK WYGRAĆ SWÓJ OSTATNI MECZ W GRUPIE Z FA BĘDZIN ABY MYŚLEĆ O GRZE W PÓŁFINALE TURNIEJU. MECZ ZACZĄŁ SIĘ DLA NAS STRATĄ BRAMKI, ALE CHŁOPCY POTRAFILI WYCIĄGNĄĆ ODPOWIEDNIE WNIOSKI PO STARCIE BRAMKI I SZYBKO DOPROWADZILI DO REMISU STRZAŁEM FRANKA MALINOWSKIEGO. KOŃCÓWKA MECZU BYŁA WIELKĄ NERWOWĄ I EMOCJONUJĄCĄ GRĄ ZESPOŁÓW WALCZĄCYCH O KORZYSTNY WYNIK. DRUŻYNIE UKS -u POTRZEBNA BYŁA BRAMKA ABY AWANSOWAĆ DO PÓŁFINAŁU, 4 SEKUNDY DO KOŃCA OBA ZESPOŁY DZIELIŁ WYNIK REMISOWY, FAUL NA OSKARZE LUDYGA, CZAS ZATRZYMANY, PIŁKĘ USTAWIA ANTEK MAŁECKI I PRECYZYJNYM UDERZENIEM W PRAWY RÓG BRAMKI Z RZUTU WOLNEGO DAJE NAM ZWYCIĘSTWO GWIZDEK SĘDZIEGO KONIEC MECZU!!!!!

PIERWSZY PÓŁFINAŁ MKS ZABORZE KONTRA UKS JEDNOŚĆ. W KOŃCU ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO PIĘKNA BRAMKA FRANKA MALINOWSKIEGO KTÓRY TO ZOSTAŁ W KOŃCOWYM REZULTACIE NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU. KONSEKWENTNA GRA W OBRONIE PEŁNE ZAANGAŻOWANIE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW W MECZU I KOŃCOWY REZULTAT 1:O MAMY FINAŁ!!!!!.

DO FINAŁU PRZYSTĄPILIŚMY W PEŁNI SKONCENTROWANĄ DRUŻYNĄ KTÓRA MYŚLAŁA O NICZYM INNYM JAK O WYGRANEJ NAD DRUŻYNĄ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC. CO TU DUŻO PISAĆ ZDEKLASOWALIŚMY RYWALA WYGRYWAJĄC 3:0 PO BRAKACH OSKARA LUDYGI 2 ORAZ DOMINIKA PISARSKIEGO I TYM SAMYM ZOSTALIŚMY NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W TURNIEJU.

NAJLEPSZA DRUŻYNA TURNIEJU W SKŁADZIE

SZYMON WALAS, FRANEK MALINOWSKI, LUKAS STER, ANTEK MAŁECKI, OSKAR LUDYGA, DOMINIK PISARSKI, DOMINIK MOCZULSKI, MIKOŁAJ KUKLA, SZYMON ROLA.

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU

 1. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 2. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
 3. AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SILESIA RYBNIK
 4. MKS ZABORZE
 5. UKS SZOMBIERKI BYTOM
 6. RUCH CHORZÓW S.A
 7. PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA
 8. KLUB SPORTOWY MYDLICE
 9. ROZWÓJ KATOWICE
 10. FA BĘDZIN

GALERIA

WIELKIE UZNANIE DLA ZAWODNIKÓW GRATULACJE W IMIENIU RODZICÓW I ZARZĄDU KLUBU UKS JEDNOŚĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top