III MIEJSCE BYŁO BLISKO…….

 NIE KOŃCA W UDANYM ALE ZA TO Z WIELKIM BAGAŻEM BOISKOWYCH DOŚWIADCZEŃ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SPAR CUP KRAKÓW 30.01.2016r KTÓREJ TO ORGANIZATOREM BYŁA WISŁA KRAKÓW UCZESTNICZYŁA NASZA DRUŻYNA CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2007 I MŁODSI ZAJĘŁA W NIM 6 MIEJSCE. TURNIEJ W KRAKOWIE W KTÓRYM WYSTĘPOWAŁO 8 DRUŻYN ZOSTAŁ PODZIELONY NA DWIE GRUPY GDZIE PIERWSZE DWA ZESPOŁY W SWOICH GRUPACH WALCZYŁY O FINAŁ LIGI MISTRZÓW, A OSTATNIE DWA ZESPOŁY WALCZYŁY O FINAŁ LIGI EUROPY. NASI CHŁOPCY PO DWÓCH PORAŻKACH I JEDNYM ZWYCIĘSTWIE W GRUPIE WALCZYLI W WIELKIM FINALE LIGI EUROPY Z DRUŻYNĄ WISŁY KRAKÓW PRZEGRYWAJĄC 5:0

GALERIA:

PO EMOCJACH W DNIU WCZORAJSZYM NA OBIEKCIE WISŁY KRAKÓW NASZA DRUŻYNA PRZYSTĄPIŁA W DNIU DZISIEJSZYM 31.01.2016 r W KOLEJNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ KTÓREJ TO ORGANIZATOREM BŁ KLUB PIŁKARSKI UKS JEDNOŚĆ. FAZĘ GRUPOWĄ PRZESZLIŚMY BARDZO EFEKTYWNIE ALE NIE DO KOŃCA EFEKTOWNIE ZAJMUJĄC W GRUPIE DRUGIE MIEJSCE ZA DRUŻYNĄ MKS ZABORZE STRZELAJĄC 6 BRAMEK NIE TRACĄC ŻADNEJ KOŃCZĄC Z 10 PUNKTOWĄ ZDOBYCZĄ.

GRUPA ELIMINACYJNA II

 1. POLONIA ŁAZISKA
 2. AKS NIWKA SOSNOWIEC
 3. UKS JEDNOŚĆ
 4. NAPRZÓD LIPINY
 5. MKS ZABORZE

GRUPA ELIMINACYJNA I

 1. FA BĘDZIN
 2. AKADEMIA PIŁKARSKA SILESIA
 3. SKRA CZĘSTOCHOWA
 4. UKS SZOPIENICE
 5. SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

W PÓŁFINALE ZMIERZYLIŚMY SIĘ Z PIERWSZĄ DRUŻYNĄ GRUPY I AKADEMIĄ PIŁKI NOŻNEJ SILESIA PRZEWAGĘ W MECZU POSIADAŁA DRUŻYNA APN -u SILESIA I TĄ PRZEWAGĘ WYKORZYSTAŁA STRZELAJĄC NAM 3 BRAMKI I WYGRYWAJĄC PEWNIE CAŁE SPOTKANIE PÓŁFINAŁOWE Z DRUŻYNĄ JEDNOŚCI 3:0. DRUŻYNIE UKS -u POZOSTAŁO ZAGRAĆ I WYGRAĆ MECZ O 3 MIEJSCE  Z MKS ZABORZE KTÓRE TO WCZEŚNIEJ ULEGŁO W DRUGIM PÓŁFINAŁOWYM SPOTKANIU Z DRUŻYNĄ SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:0.

MECZ UŁOŻONY POD NASZE DYKTANDO, PRZEWAGA W GRZE W SYTUACJACH BRAMKOWYCH ALE JAK SIĘ NIE WYKORZYSTUJE SYTUACJI STRZELECKICH MECZU SIĘ NIE WYGRYWA. ZREMISOWALIŚMY SPOTKANIE 0:0 I O TRZECIM MIEJSCU MUSIAŁY ZADECYDOWAĆ RZUTY KARNE. NIESTETY W TYM ELEMENCIE PIŁKARSKIEGO RZEMIOSŁA MUSIELIŚMY UZNAĆ WYŻSZOŚĆ DRUŻYNY Z ZABORZA I TYM SAMYM ZAJĘLIŚMY W TURNIEJU IV MIEJSCE.

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU

 1. AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SILESIA
 2. SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
 3. MKS ZABORZE
 4. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 5. FA BĘDZIN
 6. NAPRZÓD LIPINY
 7. AKS NIWKA SOSNOWIEC
 8. SKRA CZĘSTOCHOWA
 9. POLONIA ŁAZISKA GÓRNE
 10. UKS SZOPIENICE

GALERIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top