PASSA TRWA DALEJ !!!!!

PO TYGODNIOWEJ PRZERWIE WRÓCIŁA PIŁKA NOŻNA W KALENDARZ SPORTOWY UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO JEDNOŚĆ. PIŁKARZE UKS JEDNOŚĆ WRÓCILI DO OBOWIĄZKÓW UCZESTNICTWA W TURNIEJACH PIŁKI NOŻNEJ. TYM RAZEM CHŁOPCY ROCZNIKA 2008 I MŁODSI BYLI GOSPODARZAMI TURNIEJU NA HALI ZBORNEJ KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MICHAŁ”

UKS JEDNOŚĆ CHŁOPCY ROCZNIKA 2008 I MŁODSI ZOSTALI PODZIELENI NA DWIE DRUŻYNY I ZOSTALI ROZLOSOWANI DO DWÓCH GRUP ELIMINACYJNYCH.

UKS JEDNOŚĆ I KLASA SPORTOWA 3C SWÓJ PIERWSZY MECZ W GRUPIE ROZGRYWAŁA Z MKS ZABORZE PEWNIE WYGRYWAJĄC 4:0 PO BRAMKACH TOMKA ZAWADY, LEONA PIGUŁY, MICHAŁA ISKROWICZA ORAZ BRAMCE SAMOBÓJCZEJ. DRUGI SWÓJ MECZ EKIPA Z JEDNOŚCI ROZGRYWAŁA Z CHAMPIONS KATOWICE II REMISUJĄC 2:2, PRZY CZYM CAŁY SWÓJ MECZ Z DRUŻYNĄ Z KATOWIC CHŁOPCY WYGRYWALI PO BRAMKACH TOMKA ZAWADY ORAZ MICHAŁA ISKROWICZA, ALE EFEKT KOŃCOWY TO STRATA DWÓCH BRAMEK I DRUGI SWÓJ ROZGRYWANY MECZ W GRUPIE ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMISEM . W KOŃCU DŁUGO OCZEKIWANY MECZ Z GÓRNIKIEM ZABRZE „WOW” 3:1 DLA PIŁKARZY Z JEDNOŚCI MECZ WYRÓWNANY O SILNYM CHARAKTERZE O NIE WIELU SYTUACJACH PODBRAMKOWYCH, ALE Z CZTERECH SYTUACJI WYKORZYSTALIŚMY TRZY KTÓRE PRZYNIOSŁY NAM ZWYCIĘSTWO NAD WIELKIM KLUBEM Z WIELKIMI TRADYCJAMI SPORTOWYMI 3:1BRAMKI W TYM MECZU STRZELALI: TOMEK ZAWADA, DOMINIK LABUS, ORAZ WIKTOR KOTUCHA. TĄ WYGRANĄ CHŁOPCY ZAPEWNILI SOBIE AWANS DO PÓŁFINAŁU MAJĄC JESZCZE PRZED SOBĄ JEDEN MECZ GRUPOWY Z GWIAZDĄ RUDA ŚLĄSKA. SPOTKANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ WYNIKIEM 2:1 DLA NASZEGO ZESPOŁU PO BRAMKACH WIKTORA KOTUCHY 2. WYGRYWAJĄC TEN MECZ ZAJĘLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE .

W PÓŁFINALE ZAGRALIŚMY Z DRUGĄ DRUŻYNĄ GRUPY DRUGIEJ CHAMPIONS KATOWICE II. PEŁNA MOBILIZACJA KONCENTRACJA PRZEZ NAJBLIŻSZE MINUTY I WYGRANA POZWOLIŁABY NAM ZAGRAĆ W WIELKIM FINALE, NIESTETY JEDEN BŁĄD W NASZYCH SZEREGACH KOSZTOWAŁ NAS UTRATĘ BRAMKI POMIMO DOMINACJI W CAŁYM SPOTKANIU PRZEGRALIŚMY MECZ O FINAŁ 1:0.

SPOTKANIE O III MIEJSCE Z DRUŻYNĄ FORTECY ŚWIERKLANY POZWOLIŁOBY NAM ZAJĘĆ MIEJSCE NA TZW. „PUDLE”, ALE TEORIĘ TRZEBA BY PRZELAĆ NA PRAKTYKĘ CZYLI PO PROSTU TEN MECZ WYGRAĆ. MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 0:0 I O TRZECIM MIEJSCU ZADECYDOWAŁY RZUTY KARNE W TYM ELEMENCIE GRY UKS JEDNOŚĆ OKAZAŁ SIĘ LEPSZYM ZESPOŁEM WYGRYWAJĄC 4:3 ( TRZEBA ZAZNACZYĆ ŻE DRUŻYNA W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W ZABORZU – ZABRZU 5.02.2017r.  ZOSTAŁA NAJLEPSZĄ WYKONUJĄCĄ DRUŻYNĄ RZUTY KARNE) I TYM SAMYM ZOSTALIŚMY W DNIU DZISIEJSZYM III DRUŻYNĄ TURNIEJU

BRAWO CHŁOPCY UKS GÓRĄ!!!!!

UKS JEDNOŚĆ II KLASA SPORTOWA 2B SWÓJ PIERWSZY MECZ ZREMISOWAŁA Z DRUŻYNĄ MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0:0. KOLEJNYM PRZECIWNIKIEM BYŁA DRUŻYNA CHAMPIONS KATOWICE II TYM RAZEM NASI CHŁOPCY PRZEGRALI 1:0. PO DWÓCH ROZEGRANYCH MECZACH I JEDNYM PUNKCIE DRUŻYNA PRZYSTĄPIŁA DO MECZU Z RUCHEM CHORZÓW Z MYŚLĄ WYGRANIA, KOLEJNY REMIS 0:0 I ZMARNOWANA SZANSA NA UDZIAŁ W PÓŁFINALE. MECZ Z FORTECĄ ŚWIERKLANY PRZEGRANY 3:0 POZOSTAWIŁ NIEDOSYT, ALE CHŁOPAKI POKAZALI SIĘ W DZISIEJSZYCH MECZACH ELIMINACYJNYCH Z DOBREJ STRONY REMISUJĄC W SWOJEJ GRUPIE DWA MECZE I DWA PRZEGRYWAJĄC. CHĘCI, ZAANGAŻOWANIA W GRZE, PODJĘCIA WALI DO OSTATNIEGO GWIZDKA I ZMIANY WYNIKU NA SWOJĄ KORZYŚĆ CHŁOPAKOM NIE BRAKOWAŁO.

W MECZU O DZIEWIĄTE MIEJSCE GRALIŚMY Z DRUŻYNĄ Z RUDY ŚLĄSKIEJ GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA, RYWALIZUJĄC Z NIĄ W DWUMECZU. PIERWSZE SPOTKANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ WYNIKIEM 1:1 PO BRAMCE TYTUSA CZYŻEWSKIEGO, DRUGI MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 3:0 DLA DRUŻYNY Z RUDY ŚLASKIEJ I PO TEJ PORAŻCE DRUGA DRUŻYNA Z JEDNOŚCI SWÓJ UDZIAŁ W TURNIEJU ZAKOŃCZYŁA NA 10 MIEJSCU.

GŁOWA DO GÓRY CHŁOPCY BYLIŚCIE WIELCY!!!!!


TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

  1. GÓRNIK ZABRZE
  2. CHAMPIONS KATOWICE II
  3. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE I
  4. FORTECA ŚWIERKLANY
  5. CHAMPIONS KATOWICE I
  6. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
  7. RUCH CHORZÓW
  8. MKS ZABORZE
  9. GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
  10. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE II

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU:

TOMASZ ZAWADA (UKS JEDNOŚĆ)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU:

REMIGIUSZ KRÓTKI (FORTECA ŚWIERKLANY)

KRÓL STRZELCÓW:

PAWEŁ PIETRZYK (GÓRNIK ZABRZE)

GALERIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top