MAMY PODIUM !!!!!!

KOLEJNY SPORTOWY WEEKEND, KOLEJNE EMOCJE, KOLEJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ(12.02.2017r) TYM RAZEM TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2007. PO LOSOWANIU TRAFILIŚMY DO ELIMINACYJNEJ GRUPY II I ZNALEŹLIŚMY SIĘ Z TAKIMI DRUŻYNAMI JAK: FC BĘDZIN, MUKP DĄBROWA GÓRNICZA, ROW RYBNIK, ORAZ PIAST GLIWICE. SWÓJ PIERWSZY MECZ GRUPOWY ROZGRYWALIŚMY Z ROWEM RYBNIK POKONUJĄC RYBNICZAN 1:0 STRZELCEM JEDYNEJ BRAMKI ZOSTAŁ PIOTR ŚCIGANY. KOLEJNY SWÓJ MECZ DRUŻYNA JEDNOŚCI ROZGRYWAŁA Z PIASTEM GLIWICE PO BRAMKACH DOMINIKA MOCZULSKIEGO ORAZ DANIELA BŁASZCZYK CHŁOPCY ZWYCIĘŻYLI 2:0. DRUGA WYGRANA ZAPEWNIŁA NAM AWANS DO PÓŁFINAŁU TYLKO NIE WIADOMO Z KTÓREGO MIEJSCA, A PRZED NAMI JESZCZE DWA MECZE GRUPOWE KTÓRE BĘDĄ DECYDOWAĆ KTÓRE MIEJSCE W SWOJEJ GRUPIE BĘDZIEMY POSIADALI PIERWSZE CZY DRUGIE. TRZECIE SWOJE SPOTKANIE ROZGRYWALIŚMY Z FS BĘDZIN TO SPOTKANIE PRZYNIOSŁO NAM PORAŻKĘ 1:0. OSTATNI SWÓJ MECZ W GRUPIE Z MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ROZGRYWALIŚMY Z Z WIZJĄ MUSIMY WYGRAĆ ZREHABILITOWAĆ SIĘ ZA PORAŻKĘ Z FC BĘDZIN. SPOTKANIE NA HALI KOMPLEKSU SPORTOWEGO MICHAŁ Z DRUŻYNĄ MUKP ROZPOCZĘŁO SIĘ Z WYSOKIEGO „C” CZYLI DOMINACJA I CHĘĆ WYGRANIA BYŁA WIDOCZNA OD SAMEGO POCZĄTKU, STRZELCAMI BRAMEK ZOSTALI DAWID PIĘTA, ORAZ JAKUB DAWID TE BRAMKI DAŁY NAM WYGRANĄ 2:1.

W GRUPIE ZAJĘLIŚMY DRUGIE MIEJSCE I W PÓŁFINALE ZMIERZYLIŚMY SIĘ Z KOBIECĄ DRUŻYNĄ KKS KATOWICE KTÓRA ZAJĘŁA W SWOJEJ GRUPIE PIERWSZE MIEJSCE, ORAZ MIAŁA W SWOJEJ DRUŻYNIE NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĘ TURNIEJU ZUZANNĘ WITEK. MECZ Z DZIEWCZĘTAMI ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 1:0 DLA JEDNOŚCI PO PIĘKNEJ BRAMCE DOMINIKA MOCZULSKIEGO KTÓRY TYM TRAFIENIEM ZAPEWNIŁ WIELKI FINAŁ DLA JEDNOŚCI.

W FINALE PODEJMOWALIŚMY PO RAZ DRUGI DRUŻYNĘ Z BĘDZINA FC BĘDZIN KTÓRA W DRUGIM PÓŁFINALE POKONAŁA W RZUTACH KARNYCH DRUŻYNĘ Z DĄBROWY GÓRNICZEJ MUKP, TO SPOTKANIE FINAŁOWE WYGRAŁA DRUŻYNA Z BĘDZINA 2:0 I TEN WYNIK ZAPEWNIŁ IM PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJ. DRUŻYNA Z JEDNOŚCI CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2007 ZAJĘŁA KOLEJNE WYSOKIE DRUGIE MIEJSCE.

CHŁOPCY ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW SPORTOWYCH PRZED WAMI WIELKA PRZYGODA A MOŻE I KARIERA SPORTOWA

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

  1. FC BĘDZIN
  2. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  3. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA I
  4. KKS KATOWICE
  5. NAPRZÓD LIPINY
  6. APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE
  7. ROW RYBNIK
  8. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA II
  9. POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
  10. PIAST GLIWICE

GALERIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top