KOLEJNE WYSOKIE III MIEJSCE

W OSTATNIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W DNIU 5.03.2016 r ROZGRYWANYM W HALI KOMPLEKSU SPORTOWEGO MICHAŁ KTÓREGO TO ORGANIZATOREM BYŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY JEDNOŚĆ, UCZESTNICZYŁY DWIE DRUŻYNY SKŁADAJĄCE SIĘ Z KLAS SPORTOWYCH CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2008 JAKO DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ I ORAZ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2008/2009 JAKO DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ II.

GRUPA ELIMINACYJNA 1

 1. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW I
 2. APN GKS TYCHY
 3. UKS JEDNOŚĆ I
 4. RUCH CHORZÓW
 5. RAKÓW CZĘSTOCHOWA

GRUPA ELIMINACYJNA 2

 1. STADION ŚLASKI CHORZÓW II
 2. ODRA OPOLE
 3. UKS JEDNOŚĆ II
 4. MUKP SILENT DĄBROWA GÓRNICZA
 5. ROZWÓJ KATOWICE

PO EMOCJONUJĄCYCH GRACH W OBU GRUPACH NASZE DRUŻYNY ZAJĘŁY KOLEJNO UKS JEDNOŚĆ I PIERWSZE MIEJSCE GROMADZĄC 10 PKT, WYGRYWAJĄC WSZYSTKIE SWOJE MECZE Z DRUŻYNAMI RUCH CHORZÓW 4:1, STADIONEM ŚLĄSKIM CHORZÓW 3:2, RAKOWEM CZĘSTOCHOWA 2:0 ORAZ REMISUJĄC SWÓJ MECZ 0:0 Z DRUŻYNĄ APN GKS TYCHY.

NATOMIAST DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ II ZGROMADZIŁA PUNKTÓW 4 WYGRYWAJĄC SWÓJ MECZ ZE STADIONEM CHORZÓW CHORZÓW II 2:0 ORAZ REMISUJĄC 1:1 SWÓJ MECZ Z MUKP SILENT DĄBROWA GÓRNICZA.

PÓŁFINAŁOWY MECZ UKS JEDNOŚĆ I Z DRUŻYNĄ ROZWOJU KATOWICE POKAZAŁ JAKI DRUŻYNA POSIADA CHARAKTER, WOLĘ ZWYCIĘŻANIA, MENTALNEGO PRZYGOTOWANIA POMIMO ŻE TO CHŁOPCY KTÓRZY DOPIERO UCZĄ SIĘ WYBIERAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA W TRAKCIE GRY ORAZ DOPIERO SZLIFUJĄ ELEMENTY PIŁKARSKIEGO RZEMIOSŁA. MECZ PRZEGRALIŚMY 4:3 ALE TRZEBA ZAZNACZYĆ ŻE PRZEGRYWAJĄC 3:0 POTRAFILIŚMY DOPROWADZIĆ DO REMISU 3:3 W CIĄGU 4 MINUT STRZELILIŚMY 3 BRAMKI UDZIAŁU TOMASZA ZAWADY. TO ŚWIADCZY O TYM ŻE GRAJĄC W PIŁKĘ TRZEBA GRAĆ DO KOŃCA I WIERZYĆ W KOŃCOWY NA KORZYŚĆ DANEJ DRUŻYNY REZULTAT, NAM SIĘ NIE UDAŁO ALE BYŁO BLISKO POMIMO NIEUDANEGO POCZĄTKU SPOTKANIA.

MECZ O O PIĄTE MIEJSCE DRUŻYNY UKS JEDNOŚĆ II Z APN GKS TYCHY ROZGRYWANY BYŁ W GORĄCEJ ATMOSFERZE BIORĄC POD UWAGĘ ŻE TO BYŁ PIERWSZY OFICJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TEJ DRUŻYNY CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2008/2009 PIERWSZEJ KLASY SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH. MECZ PRZEGRALIŚMY 1:0.

SPOTKANIE O 3 MIEJSCE DRUŻYNY UKS JEDNOŚĆ I ROZGRYWALIŚMY Z DRUŻYNĄ ODRY OPOLE MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 1:1, I O KOŃCOWYM REZULTACIE ZADECYDOWAŁ KONKURS RZUTÓW KARNYCH. BYLIŚMY LEPSI OD DRUŻYNY Z OPOLA WYGRYWAJĄC 2:1 I TYM SAMYM ZAKOŃCZYLIŚMY TURNIEJ NA WYSOKIM III MIEJSCU.

TOMASZ ZAWADA ZAWODNIK UKS JEDNOŚĆ I STRZELAJĄC 8 BRAMEK TYLE SAMO CO ZAWODNIK ROZWOJU KATOWICE ORAZ ZAWODNIK ODRY OPOLE MÓGŁ ZOSTAĆ KRÓLEM STRZELCÓW TURNIEJU. KRÓLA STRZELCÓW MIAŁA WYŁONIĆ SERIA RZUTÓW KARNYCH, NIESTETY ALBO STETY NASZ ZAWODNIK RZUTU KARNEGO NIE STRZELIŁ TAK JAK ZAWODNIK ROZWOJU KATOWICE, BEZBŁĘDNIE WYKONAŁ NATOMIAST ZAWODNIK ODRY OPOLE I TYM SAMYM ZOSTAŁ KRÓLEM STRZELCÓW, A NASZ WSPOMNIANY ZAWODNIK „STETY” TOMASZ ZAWADA BEZAPELACYJNIE ZOSTAŁ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU.

DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ I STRZELCY BRAMEK:

 1. TOMASZ ZAWADA 8
 2. MICHAŁ ISKROWICZ 3
 3. WIKTOR KOTUCHA 2
 4. DOMINIK LABUS 1

           DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ II SWÓJ MECZ O SIÓDME MIEJSCE ROZEGRAŁA Z DRUŻYNĄ MUKP SILENT DĄBROWA GÓRNICZA DEKLASUJĄC RYWALA NA TYM POZIOMIE ROZGRYWEK 4:0.

DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ II STRZELCY BRAMEK:

 1. KAMIL LIGAS 6
 2. MAX FRANEK 1
 3. IGOR HEINCEL 1
 4. PIOTR MICHALIK 1

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU

 1. RAKÓW CZĘSTOCHOWA
 2. ROZWÓJ KATOWICE
 3. UKS JEDNOŚĆ I
 4. ODRA OPOLE
 5. APN GKS TYCHY
 6. RUCH CHORZÓW
 7. UKS JEDNOŚĆ II
 8. MUKP SILENT DĄBROWA GÓRNICZA
 9. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW I
 10. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW II

        GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW JEDNEJ JAK I DRUGIEJ DRUŻYNY, PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW, KIBICÓW, SYMPATYKÓW PIŁKI NOŻNEJ. TYM SAMYM AKCENTEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ CYKL TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ KTÓRYCH TO ORGANIZATOREM BYŁ KLUB PIŁKARSKI JEDNOŚĆ Z SIEMIANOWIC ŚLASKICH.

GALERIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top