II MIEJSCE KOLEJNY SUKCES!!!!!

KOLEJNY HALOWY TURNIEJ ORLIKÓW 2006 I MŁODSI TYM RAZEM W ZABORZU. SYSTEM GRY PRZYJĘTY PRZEZ ORGANIZATORA KAŻDY Z KAŻDYM. DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ PRZY 7 DRUŻYNACH MIAŁA DO ROZEGRANIA 6 SPOTKAŃ W DRODZE DO SUKCESU.

PIERWSZYM NASZYM RYWALEM BYŁA DRUŻYNA WYZWOLENIE CHORZÓW. KONTROLOWANIE GRY SPOKOJNE 2:0 DLA CHŁOPAKÓW. STRZELCY BRAMEK:OSKAR LUDYGA 2

KOLEJNYM RYWALEM BYŁA DRUŻYNA Z GLIWIC PIAST GLIWICE, MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 2:2 A MOGŁO BYĆ ZDECYDOWANIE KORZYSTNIEJ DLA NAS GDYBYŚMY WYKORZYSTALI SWOJE SYTUACJE PODBRAMKOWE ALBO BARDZIEJ BYLI SKONCENTROWANI W OBRONIE, POPEŁNILIŚMY DWA SZKOLNE BŁĘDY I REMIS STAŁ SIĘ FAKTEM. STRZELCY BRAMEK: OSKAR LUDYGA 2.

NASTĘPNĄ DRUŻYNĄ NA DRODZE DZISIEJSZEGO TURNIEJU STANĘŁA DRUŻYNA Z RUDY ŚLĄSKIEJ POGOŃ ZDECYDOWANA PRZEWAGA I BARDZO WYSOKIE ZWYCIĘSTWO NASZEGO ZESPOŁU 10:1. STRZELCY BRAMEK: OSKAR LUDYGA 5, DOMINIK PISARSKI 3, SZYMON ROLA, ANTEK MAŁECKI.

DO SPOTKANIA Z DRUŻYNĄ MKS ZABORZE II PRZYSTĄPILIŚMY Z MYŚLĄ KOLEJNEJ WYGRANEJ, TYM RAZEM WYGRALIŚMY NIE TAK WYSOKO ALE NA ZERO W TYLE STRZELAJĄC 5 BRAMEK. STRZELCY BRAMEK: OSKAR LUDYGA 3, DOMINIK PISARSKI 2.

DWA OSTANIE MECZE W TURNIEJU Z DRUŻYNAMI APN KNURÓW, ORAZ MKS ZABORZE I, ZESPOŁY KTÓRE PREZENTUJĄ Z CAŁEGO PRZEBIEGU TURNIEJU DOBRĄ PIŁKĘ BYŁY DLA NAS BARDZO WAŻNE W KONTEKŚCIE ZAJĘCIA JAK NAJLEPSZEGO WYNIKU.

MECZ Z KNUROWEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 3:2 DLA KNUROWA ALE CZY ZASŁUŻENIE? JAK I JEDNA TAK I DRUGA DRUŻYNA POKAZAŁA DOBRĄ PIŁKĘ STWARZAJĄC SOBIE WIELE OKAZJI DO ZDOBYCIA BRAMEK ABY WYNIK MÓGŁ ULEC ZMIANIE NP: NA NASZĄ KORZYŚĆ!!

MECZ Z DRUŻYNĄ Z MKS ZABORZE I NALEŻAŁ DO MECZY KTÓRE MUSIELIŚMY WYGRAĆ ABY LICZYĆ SIĘ W WALCE O NAJLEPSZE PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU ZAKŁADAJĄC, ŻE POZOSTAŁE MECZE UŁOŻĄ SIĘ PO NASZEJ MYŚLI, MECZ WYGRALIŚMY 1:0!!! STRZELCY BRAMEK: OSKAR LUDYGA, TAKI CHARAKTER MECZU MIAŁO SPOTKANIE APN KNURÓW MKS ZABORZE OSTATNI MECZ TURNIEJU, DRUŻYNA Z KNUROWA NIE MOGŁA WYGRAĆ SWOJEGO SPOTKANIA Z DRUŻYNA Z ZABORZA I, ALE DECYDUJĄCE SPOTKANIE WYGRAŁA 4:2 I ZOSTAŁA NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ TURNIEJU.

DRUŻYNA UKS JEDNOŚĆ ZAJĘŁA TYM SAMYM WYSOKIE DRUGIE MIEJSCE!!! MAJĄC W SKŁADZIE NAJLEPSZEGO STRZELCA TURNIEJU OSKARA LUDYGĘ STRZELCA 15 BRAMEK!!!!

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU

        KOŃCOWA TABELA

  1. APN KNURÓW
  2. UKS JEDNOŚĆ
  3. PIAST GLIWICE
  4. MKS ZABORZE I
  5. WYZWOLENIE CHORZÓW
  6. MKS ZABORZE II
  7. POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

 

         GALERIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top