UKS JEDNOŚĆ W WARSZAWIE

W terminie 23 – 25 październik 2015r. UKS JEDNOŚĆ odwiedził stolicę naszego kraju Warszawę.
Zgrupowanie sportowe miało na celu realizację programu szkoleniowego, który od 8 – śmiu lat realizowany jest konsekwentnie przez założycieli JEDNOŚCI, trenerów UKS JEDNOŚĆ Artura Sala i Tomasza Rusz.
Podczas trzydniowego zgrupowania zawodnicy rozegrali sparingi ze szkółkami piłkarskimi z Warszawy tj.: Warszawską Akademią Piłkarską i Agape Białołęka. W trzech rozegranych sparingach nasze drużyny wychodziły zwycięsko. Czwarty sparing zakończył się nieznaczną porażką 10 : 11 chłopców rocznika 2007 oraz zwycięstwem 24:5 chłopców rocznika 2008.
Oprócz sportowych zmagań na boisku zawodnicy naszego klubu zwiedzili ulicę Krakowskiego Przedmieścia, na której zapoznali się z historią państwa polskiego. Mieli okazję zobaczyć Zamek Królewski, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Kolumnę Zygmunta III czy Ministerstwo Kultury i Sztuki.
Mocnym akcentem sportowym dla naszych wychowanków był udział, w osobie kibica, w meczu Ekstraklasy Polskiej pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań. Na stadionie panowała wspaniała atmosfera sportowa. Fani Warszawskiej drużyny stworzyli przepiękny spektakl kibicowania, a nasi wychowankowie mieli możliwość na żywo zobaczyć największe gwiazdy polskiej ekstraklasy, co na długo zostanie w ich pamięci i z pewnością pozwoli na rozwijanie zainteresowań piłka nożną.
Jesteśmy dumni z naszych zawodników, że w dobrym stylu i z dobrym wynikiem sportowym godnie reprezentowali nasz klub i miasto Siemianowice Śląskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top