CO DZIAŁO SIĘ W BĘDZINIE I SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

W MINIONY WEEKEND ODBYŁY SIĘ JUŻ JEDNE Z OSTATNICH TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ. CHŁOPCY ROCZNIKA 2006 GOŚCILI W BĘDZINIE NA TURNIEJU WIKOSS – SPORT CUP 2017, NATOMIAST U NAS W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH W KOMPLEKSIE SPORTOWYM MICHAŁ ORGANIZOWANY BYŁ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2009 I MŁODSI.

NASI PIŁKARZE Z ROCZNIKA 2006 TRAFILI DO GRUPY Z TAKIMI DRUŻYNAMI JAK STRADOM CZĘSTOCHOWA, FC BĘDZIN ORAZ POGOŃ IMIELIN. POMIMO DWÓCH ZWYCIĘSTW I JEDNEJ PORAŻCE CHŁOPCY ZAJĘLI 3 MIEJSCE W GRUPIE I BYLI ZMUSZENI GRAĆ O MIEJSCA 5 -6. TAKI UKŁAD I BIEG WYDARZEŃ BOISKOWYCH SPOWODOWAŁ ŻE NASI SPORTOWCY W BĘDZINIE MUSIELI SIĘ Z TAKIM OBROTEM WYDARZEŃ POGODZIĆ.  O PIĄTE MIEJSCE ZDECYDOWANIE POKONALI ZESPÓŁ MAM TALENT KRZESZOWICE 6:0 PO BRAMKACH DOMINIKA PISARSKIEGO 3, OSKARA LUDYGI 2, ORAZ LUKASA STERA. WYNIK DRUŻYNOWY TO PIĄTE MIEJSCE , ALE INDYWIDUALNA NAGRODA DLA DOMINIKA PISARSKIEGO ZAMAZAŁA MIEJSCE POZA PODIUM , DOMINIK ZOSTAŁ NAJLEPSZYM STRZELCEM TURNIEJU ZDOBYWAJĄC AŻ 11 BRAMEK   

GRATULACJE CHŁOPCY GŁOWY DO GÓRY!!!!!

NATOMIAST HALA ZBORNA PEŁNA ENTUZJAZMU PO WYGRANEJ PRZEZ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2009 I MŁODSI SWOJEJ GRUPY ELIMINACYJNEJ , ORAZ WYGRANIA SWOJEGO PÓŁFINAŁU Z DRUŻYNĄ GWARKA ZABRZE 1:0 PO BRAMCE PIOTRA MICHALIKA KTÓRY W KOŃCOWYM ROZRACHUNKU ZOSTAŁ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU. MUSIMY ZAZNACZYĆ ŻE MŁODZI SPORTOWCY W DRODZE DO FINAŁU NIE PRZEGRALI ŻADNEGO SWOJEGO MECZU REMISUJĄC TYLKO JEDNO SPOTKANIE Z MUKP DĄBROWA GÓRNICZA.

W FINALE CZEKAŁA NA CHŁOPCÓW Z JEDNOŚCI DRUŻYNA Z ZABRZA WIELKI GÓRNIK ZABRZE KTÓRY W DRODZE DO FINAŁU NIE PRZEGRAŁ RÓWNIEŻ ŻADNEGO SWOJEGO SPOTKANIA TRACĄC TYLKO JEDNĄ BRAMKĘ.

FINAŁ NALEŻAŁ TYM RAZEM DLA GÓRNIKA ZABRZE POKONUJĄC DRUŻYNĘ UKS JEDNOŚĆ 2:0

CHŁOPCY DRUGIEGO MIEJSCA POZAZDROŚCIŁBY NAM NIE JEDEN ZESPÓŁ

GRATULACJE !!!!!!

GALERIA:

ATRAKCJĄ TURNIEJU W BĘDZINIE BYŁ POKAZ SZTUCZEK PIŁKARSKICH DAWIDA KRZYŻOWSKIEGO MISTRZA POLSKI ORAZ ĆWIERĆFINALISTY Z MISTRZOSTW ŚWIATA W BRAZYLII.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top